trende

DEUTZ-FAHR Traktör

Uzun DEUTZ-FAHR geleneği, özellikle bir isimle yakından ilişkilidir.
Nicolaus August Otto, daha sonra Klöckner-Humboldt-Deutz AG (KHD) olarak adlandırılacak olan Motorenfabrik N.A. Otto & Cie.’yi 1864 yılında Köln’de kurmuş ve çok geçmeden ilk dört zamanlı içten yanmalı motoru icat etmiştir.

KUSURSUZ KALİTE
DEUTZ-FAHR, teknolojiye büyük yatırımlar yapan bir şirkettir. Hedefi, çiftçilere çalışmalarını kolaylaştıran, üretkenliklerini en üst düzeye çıkartan en çağdaş ve güvenilir tarım araçları sunmaktır. Bu, şirketin büyük bir azim ve kararlılıkla gerçekleştirdiği bir misyondur. Bir DEUTZ-FAHR traktörde, hiçbir şey şansa bırakılmaz.

DEUTZ-FAHR Koleksiyonu, DEUTZ-FAHR tutkunlarına yönelik ve her zevke ve her duruma uygun, kapsamlı bir seçilmiş ürün gamından oluşan bir satış ve pazarlama serisidir. Koleksiyonun kendisi ofis ya da eğlence için ürünler, gündelik giysiler, iş kıyafetleri, koleksiyonluk parçalar ve hediye fikirleri sunan bir dizi ürün kategorisinden oluşur.

Bu yüksek kaliteli parçalar, kendinizi şımartmanız ya da değerli bir müşteriye teşekkür etmeniz için mükemmel hediyelerdir.

 

BU ÜRÜNLERİ NASIL SİPARİŞ EDEBİLİRSİNİZ?

DEUTZ-FAHR KOLEKSİYONUNUN satış ve pazarlama ürün gamına ait ürün siparişi vermek için, bölgenizde bulunan DEUTZ-FAHR bayisiyle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Teknik Yardım

Gücünün kilit noktalarını oluşturan müşteriye odaklı yaklaşımı, oldukça becerili teknik personel kadrosu ve geniş bir coğrafyaya yayılmış servis merkezleri ağı ile DEUTZ-FAHR teknik yardım hizmeti, kaliteyle eşanlamlıdır.

Her DEUTZ-FAHR müşterisi eşsizdir

Müşterinin isteklerini yerine getirmek, tüm DEUTZ-FAHR personelinin birinci önceliğidir: bu; müşterinin ihtiyaçlarını dinlemek ve anlamak, onlara ürün seçiminde yardımcı olup tavsiyede bulunmak ve onları kişiye özgü en uygun çözüme doğru yönlendirmek ve tarım ile besi hayvanları dünyasına duyulan samimi bir ilgiyle, satın alım deneyimini geliştirmek demektir.

Teknik yardım – kaliteli bir hizmet

DEUTZ-FAHR teknik yardım hizmetinin kadrosu, oldukça profesyonel personelden oluşmaktadır: kapsamlı, kesin ve derin bir teknik bilgi birikimi, tüm teknik destek personeline yönelik uzmanlık eğitim programının temelini oluşturur. Satış öncesi görüşmelerden, teslimat öncesi muayeneden, programlı bakım ve onarımlardan, orijinal yedek parçaların ve geniş aksesuar yelpazesinin hızlı bir şekilde temin edilmesine kadar: bunlar, DEUTZ-FAHR teknik yardımın sunduğu birçok hizmetten yalnızca birkaçıdır.

Teknik yardım hizmetinin kalitesi, Treviglio ve Lauingen’deki Akademiler’de ve diğer yerel eğitim merkezlerinde gerçekleştirilen düzenli eğitim ve tazeleme kurslarına katılan personelimizin oldukça profesyonel standartlarıyla garanti edilir. DEUTZ-FAHR müşterisine mümkün olan en iyi hizmeti sunmak için, teknik yardım kadromuz sürekli teste tabi tutulur.

DEUTZ-FAHR 3.000’den fazla yetkili bayi ve hizmet merkeziyle, kapsamlı ve kollara ayrılmış küresel yardım ağına sahip olmaktan gurur duyar.

Ve teknik destek kılavuzlarına, operatör talimat kılavuzlarına ve yedek parça kataloglarına ek olarak, her modelin her bileşenine yönelik tüm teknik dokümantasyon, tek bir kaynakta veya tercih edilirse özel bir çevrim içi veri tabanında mevcuttur.

 

317 görüntülenme