Hacımahmutoğulları Otomotiv
trende

Sıkça Sorulan Sorular

 
Firmanızın Ne gibi Hizmetleri Var? Sadece Araba Tamircisi misiniz?
 

Firmamız  başta, Kastamonu Bosch Car Service olmak üzere bir çok marka ve firmanın kastamonu bayisidir. Temel amacımız otomobil sahiplerinin kaliteli bir şekilde aracı ile ilgili tüm işlemleri firmamızda yaptırabilmesidir. Ayrıca OTO rapor ( Ekspertis İşleri ), DEUTZ FAHR Traktör, tarim makinaları satış, yedek parça satış, Goodyear Lastik, Mutlu akü  gibi bayilik hizmetlerimiz vardır. Araba tamircisi denilince Kastamonuda ilk akla gelen firmayız. Profesyonel ekibimizle bosch car service güvencesi ile tüm marka ve modeller araçlara hizmet vermekteyiz.

 
Adresiniz Nerede?
 

Kuzeykent Mah. 57. Alay Cad. Hacımahmutoğulları Plaza Merkez/ Kastamonu Adresinde yani, Kastamonu Kuzeykent Sanayisindeyiz. Navigasyon ve mobil cihazlarlar bizi bulmak için iletişim sayfamızdaki haritayi kullanabilirsiniz. 

 
Ödeme Seçenekleriniz Nedir?
 

Yapılan işleme, kullanılan markaya göre değişmekle birlikte Nakit, Kredi kartı, Kredi Kartına Taksitli satışlarımız ve hizmetlerimiz bulunmaktadır. 

 
Sigorta, Kasko veya Kaza Onarımlarına Hizmet vermektemisiniz?
 

Tabiki kazalı araçlarınızı ilk günkü gibi temiz olacak bir şekilde onarıyoruz. Kaporta, boya, ve mekanik tüm işlemleriniz için bize gelebilirsiniz. Ülkemizde faliyet gösteren sigorta firmalarının büyük çoğunluğuna hizmet vermekteyiz. Ayrıntı için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

 
Yedek Parça Satış ve tedariğiniz varmı?
 

Evet isterseniz Bosch Kalitesi ile isterseniz aracınızın markasına uygun orjinal parçalarınız temin edilmektedir. Yedek parçaların büyük bir kısmı mağazamızda bulunmakla birlikte

 
Aracımızı Ne Zaman Teslim Alabiliriz?
 

Araç teslim süreleri işin türüne ve büyüklüğüne göçre değişmektedir. Periyodik bakımlar aynı gün tamamlanıp aracınız teslim edilir. Diğer işlemler için Lütfen iletişim sayfamızı Kullanınız…