Hacımahmutoğulları Otomotiv
trende

Hacımahmutoğulları

           Kastamonu’da Kaliteli ve Güvenilir Otomobil servisi olarak yola çıktığımız yolumuza, her geçen gün yeni hizmetlerle devam ediyoruz. Bosch Car Kastamonu Servisimizde her gün onlarca araca hizmet veriyoruz. Bosch kalitesi ve güvencesi Hacımahmutoğulları standartlarıyla otomobillerimizi bakım ve onarımı yapıyoruz. Bosch Car Service, her marka ve model araca uçtan uca hizmet verebilen, dünyanın en büyük bağımsız otomobil servis ağıdır. Bosch mühendisliği ile geliştirilmiş arıza tespit cihazları, test cihazları ve servis ekipmanları sayesinde aracınızın markası ne olursa olsun Kastamonu Bosch Car Service’den kusursuz hizmet alabilirsiniz.

               Hacımahmutoğulları güvencesi ile verdiğimiz başka bir hizmet Kastamonu Goodyear Lastikleri bayiliğidir. Firma; 1898’de kurulduğu günden bu yana yeni fikirler üretmeye devam eden,  yeni keşifler, yeni teknolojilerin ve yeni ürünlerin önünü açarak, sizin için daha iyi sürüş deneyimlerine sağlamak için tüm imkanlarını Goodyear kullanmaktadır.  Yaratıcılık ve mükemmellik tutkusu sayesinde 21 ülkede 47 üretim tesisinde 64.000 çalışanla dünyanın en büyük lastik üreticilerinden biridir. Kastamonu Goodyear bayiliğimiz neneniyle  ürünlerinde, geçmişe ve deneyime sahip sektörde söz hakkı olan firmanın ürünleriniz Kastamonu halkına sunuyoruz. 

              Oto Rapor Kastamonu şubesi olarak hizmet vermekteyiz. Basit bir gözlem ile araç almak çok tehlikelidir. Gelişen teknoloji ile birlikte araçların motor ve dış aksamlarındaki sorunları alıcıdan saklamak, onu kandırmak çok kolaylaştır. Kandırılmamak ve doğru aracı almak için kesinlikle TSE’li  oto ekspertiz hizmeti almanız gereklidir. İşinde profesyonel ustalarımız sizin yerinize aracınızı detaylı inceleyip size rapor sunmaktadır.  Kastamonu Oto Rapor olarak, Kastamonu’da Oto ekspertiz hizmeti ile sizlere yardımcı olmaktayız.

         DEUTZ-FAHR Traktör Kastamonu Bayisi, DEUTZ-FAHR Traktör teknolojiye büyük yatırımlar yapan bir şirkettir. Hedefi, çiftçilere çalışmalarını kolaylaştıran, üretkenliklerini en üst düzeye çıkartan en çağdaş ve güvenilir tarım araçları sunmaktır. Bu, şirketin büyük bir azim ve kararlılıkla gerçekleştirdiği bir misyondur. Bir DEUTZ-FAHR traktörde, hiçbir şey şansa bırakılmaz.

             Otomobil cam değişimi, sigorta – kasko hizmetleri, periyodik bakımı, yedek parça  daha onlarca hizmet ve marka ile Kastamonu ve çevresine hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Otomobile dair ne varsa hepsi Hacımahmutoğulları’nda….   

 

Hacımahmutoğulları | Kastamonu Bosch Car Service | Kastamonu Mutlu Akü Bayisi | Kastamonu Goodyear Bayisi | Kastamonu Otomobil Ekspertiz