Hacımahmutoğulları Otomotiv
trende

İş yerimizde Covid-19 Önlemleri Alınmıştır

İş yerimizde Covid-19 Önlemleri Alınmıştır

Kastamonu Bosch Car Service Olarak araba tamircisi ötesinde aşağıdaki sağlık bakanlığı yönergeleri dikkate alınarak işlemler yapılmıştır.

Farklı yerlerden gelen birçok çalışan ve ziyaretçiler ile ticari binalar, araba tamircisi gibi iş yerleri COVID19, soğuk algınlığı ve grip gibi bulaşıcı hastalık salgınlarının merkezleri haline gelebilirler. Buna bağlı olarak, işyerlerinde, yazılı dokümantasyon da dahil olmak üzere enfeksiyon kontrolü için kapsamlı temizlik ve bakım programları olmalıdır. Bu protokoller, iç ortamın kalitesini iyileştirirken, sağlık tehlikelerine neden olan patojenlerin (mikropların) yayılmasını da önlemeye yardımcı olabilir.  COVID-19 uygun temizlik, kişisel hijyen ve koruyucu önlemler ile kontrol edilmezse, hastalık fabrikalara ve ilgili binalara hızla yayılabilir. Bununla birlikte, kapsamlı hazırlanmış bir Bulaşıcı Hastalık Yönetim Sistemi sayesinde hastalığın bulaşmasını kontrol etmek için birçok adım atılabilir.
Firmamızda etkili Bir Bulaşıcı Hastalık Yönetim Sistemi genellikle birbirini tamamlayan ve aynı derecede önemli olan üç ana bileşene dikkat edilmekte ve uygulanmaktadır:

1. Kapsamlı temizlik programı

Firmamıza ait tüm bina ve ekipmanlar güncel  ve uygun dezenfektanlar kullanılarak dezenfekte edilmiştir. Dezenfekte sırasında profesyonel ekipler ile çalışılmıştır. Ve bu işlem belirli aralıklarla tekrarlanarak devam etmektedir. Bu sayede iç ortam kalitesi artmaktadir.

2. Bulaşıcı hastalık salgınını önlemek için önleyici tedbirler

İş yerimizdeki personelimizin aşıları tamamlanmış ve çalışanlarımızın ateşleri belirli bir periyodla takip edilmektedir. Aynı zamanda firmamıza gelen tüm değerli müşterilerimizle sosyal mesafe kurallarına uyarak iletişime geçilmektedir. Ve tüm ziyaretçilerimizin ateşleri ölçülmektedir.

3. Eğitim ve iletişim

Tüm personelimiz Covid 19 hakkında bilgilendirilmiş ve gerekli eğitimleri verilmiştir. Personelimiz aldığı eğitim neticesinde covid konusunda daha dikkatlidir. Sağlık Bakanlığımızın Covid-19 ile ilgili güncel duyuru ve bilgileri itina ile takip edilmektedir. Şayet yeni bir önlem veya gelişme olduğunda tüm personel bilgilendirilmektedir.

Detaylı Bilgi İçin İletişime Bizimle Geçiniz…

 

Kastamonu Oto Servis | Kastamonu Araba Tamircisi | Kastamonu Oto Tamir | TEL: 0 366 215 29 99

Mercedes Benz, BMW, Volkswagen, Opel, Renault, Skoda, Fiat, Hyundai, Audi, Toyota, Porsche ve MINI

Tüm Araçlar İçin Peryodik Bakım Hizmeti

 

158 görüntülenme