Hacımahmutoğulları Otomotiv
trende

Periyodik Bakım & Kontrol

Periyodik Bakım & Kontrol

Bosch Car Service’ten Periyodik Bakım ile Güvende Olun

Üretici garanti kapsamında kayba yol açmadan, her yaştaki tüm araç modelleri için, hatta yeni araçlar için, üretici ve mobilite garantisi de sunarak ve tüm çalışmaları standart iş emri sürecinde kayıt altına alarak profesyonel servis ve periyodik bakım hizmetleri sunuyoruz.

Periyodik araç bakımı, her sorumlu araç sahibinin yaptırdığı bir şeydir. Ancak, seçtiğiniz servisin becerilerine ve dürüstlüğüne tam olarak güvenebileceğinizi bilmeniz gerekir. Kastamonu Bosch Car Service’e gelin, içiniz rahat olsun.

Periyodik bakım neden tavsiye edilir?

Aracınızın emniyetine ve sağlığına her zaman tam olarak güvenmek istiyorsanız, onu kesinlikle düzenli olarak genel bir araç bakım servisine götürmelisiniz. Pratikte, bu yılda en az bir kez anlamına gelir. Yüksek kilometre veya yoğun kullanım durumunda bu aralık kısalır.

Uygun araç bakımını sürdürmenin en önemli avantajı, emniyetli bir araca sahip olduğunuza ilişkin mutlak güvence hissidir. Bakımı ihmal etmek veya pek tanımadığınız hizmet sağlayıcılarını kullanmak, sizi rahatsız edici şüphelerle baş başa bırakabilir ve hatta felakete davetiye çıkarıyor olabilir.

Emniyetle ilgili hususlara ek olarak, uzman bir hizmet sağlayıcıda doğru zamanda check-up yaptırmamak aracınızı %100’den daha az güvenilir hale getirebilir. Ailenizle yolun kenarında durup çekici beklediğinizi düşünsenize. Elbette kimse bu duruma düşmek istemez. Bu nedenle, aracınız için en kısa sürede Kastamonu Bosch Car Service’ten randevu alınız.

Kastamonu’da araba tamiri yapam bir çok firma olmasına rağmen en hızlı büyüyen ve en çok araba tamiri firmalardan biri olmamın gururunu yaşıyoruz.

Kastamonu Oto Servis | Kastamonu Araba Tamircisi | Kastamonu Oto Tamir | TEL: 0 366 215 29 99

Mercedes Benz, BMW, Volkswagen, Opel, Renault, Skoda, Fiat, Hyundai, Audi, Toyota, Porsche ve MINI

Tüm Araçlar İçin Peryodik Bakım Hizmeti

227 görüntülenme